HAKKIMIZDA


FİRMAMIZ
2004 yılında kurulan firmamız 7 yıldır hafriyat sektöründe faaliyet göstermektedir.
Tokyap Madencilik Hafriyat bulunduğu yeri geçmisine gelenek ve göreneklerine borçlu olan şirketlerden biridir.Faaliyet alanımızı yol yapımı, alt yapı,  baraj, rüzgar enerji santrali hafriyatları ,yol tanzimi ve özellikle hafriyat alanında yoğunlaştırarak en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Hafriyat firmalarının güçlü ve iyi bir hizmet verebilmesi, deneyimli, nitelikli insan gücüne ve aynı zamanda makina parkına bağlıdır.

Firmamız, her büyüklükte altyapı işlerini, atıksu, yağmursuyu, şebeke hatları ve ana kollektörleri, içmesuyu şebeke hatları ve isale hatları, atıksu ve yağmursuyu tünel şaft kazılarını, deniz dolgusu ve anrojman, hafriyat, bina yıkımı, köprülü kavşak ve yol inşaat işlerini sorunsuzca ve başarılı bir şekilde yapabilmektedir. Müşterilerimizin işlerini; tekniğine, yönetmeliklere ve istenilen zamanda yapmayı temel prensib haline getirmiş olup, müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir.

Konusunda uygun eğitimi almış, profesyonel düşünceye sahip çalışanları ve sürekli tam kapasite ile çalışmaya hazır makina parkı ile tüm Türkiye’de büyük inşaat ve diğer projelerdeki hafriyat işlerini üstleniyoruz.

- Müşteri memnuniyeti
- Kaliteli hizmet
- Zamanında teslim
- İnsan sağlığına önem
- Çevreye saygı

© Her Hakkı Saklıdır Hafriyat, moloz atılması, bahçe toprağı kazımı ve atılması, kiralık iş makinaları Tokyap Hafriyat Madencilik - Tokyap Hafriyat